Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Eirovīzija

Redakcija

Autors • 16.05.2022.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties Eirovīzijas dziesmu konkursu? – sestdien pirms Eirovīzijas fināla jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ligita: – 1. pusfinālu skatījos, bet jau pirms tam domāju, ka finālā „Citi zēni" netiks, kaut gan šogad mūsējie salīdzinājumā ar citiem gadiem bija labāki. Es gan uzskatu, ka Eirovīzijas finālā vajadzētu ļaut piedalīties visiem dalībniekiem un nekāda atlase nebūtu jārīko. Savukārt to, ka ukraiņi šogad uzvarēs, teicu uzreiz, jo to jau nosaka politiskā situācija.

Madoniete Iveta: – Parasti skatos, un arī 1. pusfinālu redzēju. It kā jau mūsējie tomēr bija pelnījuši dalību finālā. Radās arī iespaids, ka publikai arī mūsējie patīk. Es domāju, ka šogad uzvarēs ukraiņi. Tas nospēlēs gan politiski, taču arī dziesma viņiem ir melodiska.

Madoniete Veronika: – 1. pusfinālu ar mūsējo piedalīšanos skatījos. Žēl, ka viņiem neizdevās tikt finālā. Varbūt tas tāpēc, ka šogad bija diezgan daudz puišu grupu, jo izskatījās, ka interese par „Citiem zēniem" bija diezgan liela gan no žurnālistu, gan skatītāju puses.

Madoniete Lolita: – Vispār jau neskatos, bet, protams, turu īkšķus par mūsējiem. Domāju, ir vērts piedalīties arī tad, ja tālāk par pusfinālu netiek. Tas nekas, ka jau piekto gadu netiekam finālā. Būs sestais gads un varbūt tiksim…

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

17.05.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px