– Vai jūs skatāties Eirovīzijas dziesmu konkursu? – sestdien pirms Eirovīzijas fināla jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Ligita: – 1. pusfinālu skatījos, bet jau pirms tam domāju, ka finālā „Citi zēni" netiks, kaut gan šogad mūsējie salīdzinājumā ar citiem gadiem bija labāki. Es gan uzskatu, ka Eirovīzijas finālā vajadzētu ļaut piedalīties visiem dalībniekiem un nekāda atlase nebūtu jārīko. Savukārt to, ka ukraiņi šogad uzvarēs, teicu uzreiz, jo to jau nosaka politiskā situācija.
Madoniete Iveta: – Parasti skatos, un arī 1. pusfinālu redzēju. It kā jau mūsējie tomēr bija pelnījuši dalību finālā. Radās arī iespaids, ka publikai arī mūsējie patīk. Es domāju, ka šogad uzvarēs ukraiņi. Tas nospēlēs gan politiski, taču arī dziesma viņiem ir melodiska.
Madoniete Veronika: – 1. pusfinālu ar mūsējo piedalīšanos skatījos. Žēl, ka viņiem neizdevās tikt finālā. Varbūt tas tāpēc, ka šogad bija diezgan daudz puišu grupu, jo izskatījās, ka interese par „Citiem zēniem" bija diezgan liela gan no žurnālistu, gan skatītāju puses.
Madoniete Lolita: – Vispār jau neskatos, bet, protams, turu īkšķus par mūsējiem. Domāju, ir vērts piedalīties arī tad, ja tālāk par pusfinālu netiek. Tas nekas, ka jau piekto gadu netiekam finālā. Būs sestais gads un varbūt tiksim…
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
17.05.2022.