Vakar, 5. maijā, Rīgas Stradiņa universitātē veselības ministrs Daniels Pavļuts veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstu.
„Ikviens no apbalvojumu saņēmējiem ik dienu ar savu darbu ir rūpējies par mūsu cilvēku veselību, un par to no sirds saku paldies. Paldies gan par sirdsdarbu mūža garumā, gan visus spēkus paģērošu maratonsprintu pandēmijas divos gados. Tikai kopā mēs spējam veidot ikvienam pieejamu, cilvēcīgu veselības aprūpi," uzsver veselības ministrs Daniels Pavļuts.
Svinīgajā pasākumā tika pasniegti 33 Veselības ministrijas atzinības raksti, 71 pateicības raksts, kā arī 8 Veselības ministrijas pateicības vēstules veselības nozares darbiniekiem, paužot atzinību par mūža ieguldījumu, pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā.
Pasākumā pasniedza arī Ministru kabineta Atzinības rakstu. Par ieguldījumu bērnu veselības aprūpes attīstībā Ministru kabineta Atzinības rakstu saņēma Zane Straume, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekle, anestezioloģe, reanimatoloģe.
Starp apbalvotajiem ar Veselības ministrijas Pateicības rakstu par godprātīgu darbu „Covid-19" izplatības mazināšanā ir arī Madonas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Līga Šerna.
6.05.2022.