Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Iespaidi par stādu tirgu

Redakcija

Autors • 02.05.2022.

Burtu lielums

Kādi ir jūsu iespaidi, apmeklējot šāgada pirmo lielo stādu tirgu Madonā? – jautājām tirgus apmeklētājiem.

Marija no Ludzas: – Tikko kā esmu atbraukusi, bet jau esmu paspējusi nopirkt alisīti un avenīti. Vēl man vajag verbēnas, varbūt iegādāšos arī kādus citus stādus. Pavasara gadatirgus Madonā ir ļoti laba tradīcija, bet šogad tirgū ļoti daudz ir gan stādu, gan pircēju. Acīmredzot cilvēki ir noilgojušies pēc tādiem pasākumiem.

Madoniete Nadežda: – Noskaņojums ir ļoti labs – tirgotāju un pircēju ir daudz, piedāvājums plašs, tātad arī tirgus ir labs. Arī cenu pieaugums nav tik izteikts. Sezona ir atklāta, nākamais tirgus notiks jau maija otrajā sestdienā, un tā katru mēnesi.

Jānis no Saikavas: – Izskatās, ka tirgus ir izdevies, un arī pircēju ir ļoti daudz. Pat mašīnu nav, kur īsti nolikt. Kundze jau aizgāja lūkot stādus, kaut to ir pilna māja, visas palodzes aizņemtas, bet neko darīt – kā atnāk pavasaris, tā sākas stādīšanas trakums…

Madonietis Juris: – Diezgan patīkami ir atkal te būt, ieraudzīt tik daudz cilvēku, un arī tirgus ir ļoti plašs. Priecē, ka atkal var iziet sabiedrībā. Bija doma iegādāties augļu kociņus, bet dzīve ienesa korekcijas – rudens ābeles uzpotēju pats. Zeme vēl ir sasalusi, bail jau kaut ko likt zemē. Kaut biežāk šādi tirgi Madonā būtu!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

3.05.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px