Ar svinīgu uzrunu Madonas pilsētas vidusskolas atjaunotajā sporta stadionā 22. aprīlī atklāja kopīgo rīta vingrošanu sākumskolas klasēm, kura noslēdza Olimpisko mēnesi, kas veltīts Latvijas Olimpiskās komitejas 100 gadu jubilejai.
Kā jau tika ziņots, šogad tradicionālais Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētais Olimpiskais mēnesis sākās mēnesi pirms LOK 100. dzimšanas dienas un noslēdzās 22. aprīlī ar kopēju Vislatvijas rīta vingrojumu, kurā piedalījās vairāk nekā 160 000 dalībnieku no 41 pašvaldības, sportojot 781 vietā Latvijā, tostarp Madonas novadā.
Rīta vingrošanā aktīvi piedalījās Madonas pilsētas vidusskolas sākumskolas skolēni. Kopā ar viņiem vingroja sporta skolotāji, klašu audzinātāji, kā arī Pekinas Ziemas olimpisko spēļu dalībniece distanču slēpošanā Kitija Auziņa.
Vingrojumu kompleksu rādīja sporta skolotāja un Olimpiskās dienas koordinatore Madonas novada pašvaldībā Elita Gusarova, kā arī 5. un 10. klases skolēni.
Olimpiskā mēneša laikā skolēni piedalījās arī radošo darbu konkursā, kur 1.-4. klases skolēni zīmēja apsveikumu Latvijas Olimpiskajai komitejai 100. dzimšanas dienā. Savukārt 5.-12. klases skolēniem norisinājās eseju konkurss ar tēmām "Kāpēc man ir svarīgas olimpiskās vērtības?" vai "Vēstule nākamās simtgades olimpiešiem".
26.04.2022.