Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Transportlī-dzekļus nodod utilizācijai

LAURA KOVTUNA

Autors • 05.04.2022.

Burtu lielums

22. marta domes ārkārtas sēdē tika lemts par divu pašvaldībai piederošu transportlīdzekļu Opel Astra un Ford Galaxy izslēgšanu no grāmatvedības uzskaites un nodošanu utilizācijai.

Madonas novada pašvaldības grāmatvedības uzskaitē esošais 2004. gadā izlaistais transportlīdzeklis Opel Astra ir fiziski nolietojies, tā tehniskā apskate bijusi līdz 02.02.2022. Tehniskais eksperts Ansis
Vārsbergs ir veicis transportlīdzekļa novērtējumu. Transportlīdzeklim nepieciešams veikt – krāsojuma remontu, jānovērš vispārēja korozija, aizmugurējā bufera apvalka, aizmugures gala durvju, priekšējā kreisā sēdekļa remonts, visu riepu maiņa. Vērtēšanas brīdī transportlīdzekļa iespējamā tirgus vērtība ir noteikta 206,40 eiro. Arī Ford Galaxy izlaists 2004. gadā, tehniskā apskate beigusies 21.12.2021. Tam būtu nepieciešams veikt krāsojuma, elektrosistēmas remontu, jānovērš vispārēja korozija, salona tapsējuma un apdares elementu remonts/maiņa. Vērtēšanas brīdī transportlīdzekļa iespējamā tirgus vērtība ir noteikta 414,28 eiro. Aigars Šķēls secināja, ka transportlīdzekļos būtu nepieciešams ieguldīt vairāk līdzekļu, nekā tie vērti, tādēļ rosināts nododot utilizācijai transportlīdzekļu apstrādes uzņēmumā, pretī saņemot likvidācijas sertifikātu.

6.04.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px