VESTIENAS pagastā dabas kūrortā „Piektā debess puse" šotrešdien, 6. aprīlī, pulksten 18 ikviens tiek aicināts krāsot un zīmēt savu sirdsmiera mandalu.
– Dzīvojam laikā, kad esam ļoti saspringti un nervozi. Jāmeklē veidi, kā šo saspringumu mazināt. Viens no tiem ir mandalu krāsošana, – pastāsta Ināra Viļķina. – Tas, manuprāt, ir viens no vienkāršākajiem, bet efektīvākajiem paņēmieniem. Krāsojot mandalas, sevi var noskaņot pozitīvi, uzlādēt ar prieku, labām domām. Tās paši var zīmēt un tad izkrāsot. Šoreiz piedāvāsim krāsot iepriekš sagatavotas mandalas un caur krāsām izlikt savas izjūtas, domas, noskaņu. Šis process ļoti nomierina, ir lielisks relaksācijas veids. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti – gan mandalas, gan zīmuļi un krītiņi. Dalībniekiem tikai jāļaujas meditācijai un krāsām, jāļaujas relaksācijai. Būs māksliniece, kas organizēs mandalu krāsošanu, tāpat stāstīsim par krāsām un to nozīmi. Pieteikties iespējams, zvanot uz tālruni 26782385 (Ināra). Radīsim savu mandalu mieram, mīlestībai un ticībai!
5.04.2022.