Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Atceļ lielu daļu ierobežojumu

Redakcija

Autors • 29.03.2022.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, valdība rīkojas pareizi, no 1. aprīļa atceļot lielāko daļu „Covid-19"ierobežojumu? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Jānis: – Tas ir nedaudz pāragri, bet tad jau redzēsim, kā tie cipari kritīsies vai celsies uz augšu un vai rudens pusē atkal būs kovida paasinājums. Es pats esmu potējies. Mēs arī dzīvojam veselīgu dzīvesveidu, nekur aplam nevazājamies, vajadzīgo sapērku es, bet sieva vairāk rosās pa māju.

Māris no Ļaudonas: – Tas ir ļoti labi, ka tos atceļ. Kam, piemēram, vajadzīgs valkāt masku veikalā? No saslimstības jau nepasargā ne maskas, ne arī vakcinācija. Mirst gan potētie, gan nepotētie, un cik vēl to, kas saslimst, kaut ir visas trīs potes. Vienīgi slimo vieglāk, uz plaušām tā nekrīt.

Madonietis Mārtiņš: – Es to pat nezināju. Man gan maska vienmēr ir kabatā, lai to vajadzīgajā brīdī varētu uzvilkt. Manuprāt, valdības lēmums par daudzu ierobežojumu atcelšanu nav sasteigts.

Iveta no Bērzaunes pagasta: – Uz pavasara, vasaras pusi jau ierobežojumus vajadzēja atcelt. Turklāt saslimstība pakāpeniski samazinās. No 1. aprīļa arī veikalos varēs iepirkties bez maskām, tās gan vajadzēs nēsāt veselības aprūpes iestādēs un dažviet citur. Bērniem masku nēsāšanu varēja atcelt jau ātrāk, viņiem taču regulāri tiek veikti testi.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

30.03.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px