12. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" Latvijas čempionāta trešajā posmā distanču slēpošanā jauniešu un veterānu grupas sacentās stafetēs, kur katras komandas trīs dalībnieki savu posmu veica brīvajā stilā.
Vecākajā grupā puišiem 3 × 5 km stafetē uzvarēja Talsu novada sporta skola, otro vietu izcīnīja Cēsu pilsētas sporta skola, trešo – Madonas BJSS komanda – Rainers Upenieks, Silvestrs Švauksts un Gustavs Sināts.
Meitenēm šajā vecumā 3 × 2,5 km par čempionēm kļuva mājinieces – Katrīna Bērziņa, Anete Strauta un Elīza Madsena, aiz sevis atstājot SS "Arkādija" un Krāslavas SS.
V16 grupā 3 × 5 km ātrākie bija talsinieki, sekoja siguldieši, bet Madonas BJSS (Ritvars Ļepeškins, Kaspars Krūmiņš, Ernests Plotka) – 3. vietā.
Puišiem abās vecākajās grupās uzvarēja talsinieki, meitenēm – madonietes. S16 grupā 3 × 2,5 km līderkomandā no Madonas BJSS slēpoja Keita Patrīcija Kolna, Ance Upeniece un čempione brīvajā stilā Madara Veckalniņa. Attiecīgi otrajā un trešajā vietā – Gulbenes BJSS un Cēsu PSS.
V14 grupā 3 × 2,5 km vadībā izvirzījās daugavpilieši, otro vietu ieguva cēsnieki, trešajā vietā – Madonas BJSS slēpotāji Armands Zālītis, Valts Vuškāns un Ginters Bērziņš.
Meitenēm šajā grupā pēdējā posmā pirmo vietu ieņēma cēsnieces, otro vietu ieguva Madonas BJSS 1. komanda (Helēna Roštoka, Kerija Krēmere, Alise Plāte), bet trešo – mājinieču 2. komanda (Luīze Miglone, Dārta Šķēle, Lāsma Beķere).
S12 grupā 3 × 1 km stafetē uzvarēja Madonas BJSS – Dārta Ruļuka, Liene Riekstiņa un Sabīne Grudule. Otrajā un trešajā vietā – attiecīgi Cēsu un Daugavpils meitenes. Arī puišiem šajā grupā ātrākā bija Madonas BJSS stafetes komanda – Aivo Edgars Asaris, Martins Arama un Ervīns Kūlītis.
Veterāniem pēdējo daudzu gadu laikā tā bija pirmā stafete. Pārliecinoši uzvarēja "Raimaks" komanda (Gints Šķēps, Jānis Neimanis un Mareks Birkentāls). Sievietēm par Latvijas čempionēm stafetē kļuva SS "Arkādija" komanda, kur piedalījās 1994. gada olimpisko spēļu dalībniece Ineta Kravale, Inga Stabulniece un Inga Mauliņa.
23.03.2022.