LIEZĒRES pamatskolā jau nākamnedēļ tiek plānota Veselības nedēļa.
– Atgriežoties skolā pēc brīvlaika, skolēniem tiks piedāvātas dažādas sportiskas un izglītojošas aktivitātes. Sastādot plānu, ar skolas direktori apspriedām, ka ļoti noderīga būtu lekcija par mobingu un tā ietekmi uz veselību. Diemžēl skolās arvien vairāk ar to skolēni saskaras, tāpēc nolēmām šādu lekciju organizēt sākumskolas klasēm. Tāpat skolā viesosies ārsta palīgs, kurš stāstīs par dažādām atkarībām un kādu iespaidu tās atstāj uz veselību, būs arī policijas pārstāvji, kas informēs par atbildību un skaidros juridiskos aspektus, – stāsta Vents Ikaunieks. – Paredzētas arī dažādas nodarbes, piemēram, fotoorientēšanās, nūjošana. Bērni varēs darboties aktīvi, jo ikdienā bieži pietrūkst kustību.
18.03.2022.