LAZDONAS bērnu un jauniešu centrs „Kodols" rīt – 17. martā – svinēs apaļu jubileju – desmit pastāvēšanas gadus.
– Neko plašu nerīkosim, taču informāciju par gaidāmo pasākumu ievietojām sociālo tīklu vietnē Facebook, arī afišas ir izvietotas. Tā kā šonedēļ ir skolēnu brīvlaiks, jaunieši noteikti atnāks. Vēlamies kopīgi pavadīt laiku, gan atskatīties uz aizvadītajiem pasākumiem, gan izvērtēt, kā mums aizritējuši šie desmit gadi. Protams, cienāsimies ar svētku torti, iesim rotaļās. Pasākumu vadīs Alise Ruble un Anna Dunde – meitenes, kuras, ja tā var teikt, šajā centrā ir izaugušas un piedalījušās tā rīkotajos pasākumos. Alise aprīlī sāks šeit strādāt Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātā projekta ietvaros. Ļoti priecē tas, ka ar Nodarbinātības valsts aģentūras projekta starpniecību jauniešiem, kuriem šobrīd nav darba, tiek sniegta iespēja tajā iesaistīties, – pauž jauniešu centra „Kodols" vadītāja Ināra Fedotova.
Viņa piebilst – ļoti gribētos, lai jaunieši ne tikai apmeklē centru brīvā laika pavadīšanas nolūkos, bet arī iesaka savas idejas un iniciatīvas, kā bagātināt un papildināt aktivitāšu klāstu un uzlabot savu un vienam otra ikdienas dzīvi.
– Pēdējo divu gadu laikā pulcēšanās nedrīkstēja notikt, un šis aizliegums ir darījis savu. Tāpat nomainījusies vesela paaudze, jāsaka tā, ka gandrīz vai viss jāsāk no gala, ar jaunām idejām. Ļoti vēlos, lai tie jaunieši, kuri uz „Kodolu" nākuši gadu garumā, pastāsta tiem, kas vēl tikai sāk šurp nākt, par to, kas te pieejams, ko te var piedzīvot, – teic Ināra Fedotova.
16.03.2022.