VARAKĻĀNU novada domes sēdē, kas notika 24. februārī, citu darba kārtības jautājumu vidū amatā apstiprināja topošā Varakļānu kultūras centra vadītāju Anitu Upenieci.
– Anita Upeniece ir Sīļukalna kultūras nama vadītāja, bet bija pieteikusies konkursam uz vadītājas vietu Varakļānu kultūras namā. Veicot reorganizāciju, no 1. aprīļa tiks izveidots Varakļānu kultūras centrs, kas apvienos arī Murmastienes un Stirnienes kultūras namus, – pastāstīja Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs.
Konkursam uz Varakļānu kultūras nama vadītāja vakanci bija pieteikušās astoņas kandidatūras. Konkurss noritēja divās kārtās, kur pretendentiem bija gan pārrunas, gan arī uzdevumi (otrajā kārtā).
Anita Upeniece darbu uzsāka jau vakardien, 28. februārī. Viņas pienākums ir darbiniekiem izsūtīt paziņojumus par kultūras iestādes maiņu un arī par pienākumu maiņu.
1.03.2022.