– Kā vērtējat Latvijas olimpiešu startu Ziemas olimpiskajās spēlēs? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Arvīds no Kalsnavas: – Kā viduvēju. Sportā jau kādam ir jābūt pirmajam, kādam pa vidu un kādam arī pēdējam. Varbūt labāki rezultāti varēja būt bobslejā, bet mēs jau esam maza valsts un ar vācu bobslejistiem, viņu bobiem, kas top BMW rūpnīcā, nevaram sacensties. Meistarības mūsu sportistiem pietiek, vienīgi tehnika pieviļ.
Cesvainietis Zigmārs: – Es domāju, ka nostartēja labi, izcīnīta arī viena medaļa. Gribējām varbūt vairāk, bet iepriekš par daudz cerējām, nekā bija reālu iespēju. Olimpiskās spēles daudzi skatījās ar paaugstinātu cerību līmeni, bet mūsu sportisti izdarīja to, ko varēja.
Madonietis Normunds: – Varēja labāk. Medaļas reāli bija izcīnīt bobslejā, divniekos negāja, bet četriniekos varēja. Savukārt meičas noslēpoja labi. Mūsu slēpotāji vēl gan ir jauni gurķi, viņiem viss vēl priekšā, varbūt nākamajās spēlēs Itālijā veiksies labāk.
Madonietis Aivars: – Kā pieticīgu. Tika taču izcīnīta tikai viena bronza. Varēja būt vēl kāda medaļa, kā, piemēram, bobslejā. Re, kā norvēģi nostartēja – kāds viņiem zelta medaļu birums! Domāju, ka arī mūsējie, kā jau no Ziemas galvaspilsētas, varēja parādīt labāku sniegumu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
22.02.2022.