Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

‘‘Kolonna” rīko svētkus klientiem

Redakcija

Autors • 27.06.2008.

‘‘Kolonna” rīko svētkus klientiem
Burtu lielums

Īpaši sirsnīgā un jaukā atmosfērā vēl pirms Līgosvētkiem Madonā durvis vēra „Kolonnas" jaunais skaistumkopšanas salons, kas nesen mainījis savu mājvietu un nu atrodams Saules ielā 15. Tā bija jauka svētku reize gan uzaicinātajiem viesiem – jau esošajiem un arī potenciālajiem klientiem, gan pašām darbiniecēm.

Skanēja mūzika, komplimenti jaunajām telpām, patīkamajam iekārtojumam, darbiniecēm un, protams, arī klientēm. Kā jau tādās reizēs pieņemts, smaržoja ziedi un dzirkstīja šampanietis.

Sveicot sanākušos viesus salona jaunajās telpās, SIA „Kolonna" valdes priekšsēdētāja Maija Gauja uzsvēra, ka dzīvē viss notiek likumsakarīgi: – Es neticu, ka kāds no jums vismaz reizi dienā kaut kādā veidā nepiemin ekonomisko krīzi, kas šobrīd skārusi mūs visus.

Bet visa pasaules ekonomika un bizness liecina par to, ka vislabāko izrāvienu var izdarīt tieši ekonomiskās krīzes laikā, tāpēc (un tas nav nekāds noslēpums) arī mēs esam tā saspringuši un mēģinām darīt visu, lai paturētu pie sevis jau esošos un piesaistītu vēl jaunus klientus. Taču kas no tā visa iegūs visvairāk? Protams, klienti, bet par jums šobrīd notiek cīņa, un katrs vēlas piedāvāt pašu labāko. Līdz ar to es saku jums lielu paldies par to, ka jūs esat mūsu klienti, un ceram, ka būsit arī turpmāk.
– Man ir prieks, ka tajās reizēs, kad tiek atvērts kāds jauns mūsu salons, es ar gandarījumu varu secināt, ka mūsu saloni kļūst arvien skaistāki, – „Staram" atklāja SIA „Kolonna" vadošā speciāliste Baiba Jevdokimova. – Mēs arvien pilnveidojamies un mācāmies, un katrs nākamais salons ir labāks. Man prieks, ka mēs sen esam pārkāpuši Rīgas robežu – mums ir skaisti saloni Liepājā, Siguldā, Valmierā, Jelgavā un citur. Tagad arī Madonas salons ir ieguvis šīs jaunās, plašās un skaistās telpas, kuras jau sen madonieši bija pelnījuši.

Man jāatzīst, ka Madonā vienmēr ir bijuši atsaucīgi cilvēki un pēc mūsu pakalpojumiem šeit ir liels pieprasījums. Arī mēs visu laiku sekojam līdzi jaunākajam kosmētikas jomā un cenšamies to piedāvāt saviem klientiem. Rīkojam darbiniekiem seminārus, apmācības, tas ir arī viens no franču kosmētikas firmas „Guinot", kas ir pasaules līdere kosmētikā un ar kuras produkciju mēs strādājam, obligātajiem nosacījumiem – strādāt tā kā visur pasaulē, lai jūs varētu saņemt tieši tādu pašu pakalpojumu, kā aizbraucot uz kādu citu valsti, kur arī strādā ar „Guinot" produkciju.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 28.06.2008.

Autore: BAIBA MIGLONE

OĻĢERTA SKUJAS foto 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px