Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sertifikāta derīguma termiņš

Redakcija

Autors • 15.02.2022.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par noteikto sertifikātu derīguma termiņu? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Anna: – Esmu potējusies, taču uzskatu, ka sertifikātu derīguma termiņš ir jāatceļ. Arī maskas nebūtu jānēsā, jo tās nodara kaitējumu mūsu veselībai. Slimošana tāpat neiet mazumā: inficējas gan vakcinētie, gan nevakcinētie.

Edgars no Bērzaunes: – To nevajag pagarināt, tas tāpat neko daudz nelīdz. Nezinu, vai ierobežojumi netiek ievēroti vai ir cits iemesls, bet saslimstība nemazinās. Noteikti būtu jāsaglabā prasība nēsāt maskas, dezinficēt rokas, 2 m distance. Nav ko arī pulcēties un kopā priecāties!

Madoniete Skaidrīte: – Manuprāt, vajadzētu atcelt, lai visi cilvēki tiktu tur, kur katram nepieciešams. Es, piemēram, vakcinējos tikai tāpēc, lai bez ierobežojumiem iepirktos veikalos. Esmu lasījusi, ka pat Pfizer izgudrotājs uzskata, ka nevajag trešo reizi potēties.

Madoniete Olga: – Es domāju, ka tas nav jāatceļ. Protams, ir cilvēki, kuri ir kategoriski pret potēšanos, bet tad viņiem ir jārēķinās ar noteiktajiem ierobežojumiem. Savukārt pārējie, kam sertifikāta derīguma termiņš beidzas martā, var saņemt balstvakcīnu, un tad arī sertifikāts būs derīgs. Taču, ja termiņš tiks atcelts, daudzi trešo reizi nemaz nepotēsies.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

16.02.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px