– Vai jūs sekojat līdzi ķīniešu kalendāram un zināt, ka 1. februārī sākas Tīģera gads? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Mārtiņš: – To, ka šodien pēc ķīniešu kalendāra sākas jaunais gads, zinu, bet citādi tam lielu uzmanību nepievēršu. Man ar Ķīnu ir maz sakara. Kaut tikai šie skaistie dzīvnieki netiktu iznīcināti un neizmirtu, un lai tīģerus vairāk aizsargātu, kur tie vēl mīt brīvā dabā.
Madoniete Beāte: – Nupat kā vienu tīģerīti apaļajā jubilejā apsveicām. Pirms tam papētīju, ko Tīģera gads sola. Vispār tas būs veiksmīgs, būs pozitīvas emocijas, un ar tām tad arī jādzīvo. Sola arī finansiāli labvēlīgu gadu, var piedalīties tādos projektos, kas dod pievienoto vērtību. Jātiek vaļā no visām liekajām, nevajadzīgajām mantām, jo tīģeris mīl plašumu, līdz ar to katram, kā jau Tīģera gadā, jābūt atvērtam, aktīvam, ar brīvu elpu. Pati esmu dzimusi Lauvas gadā.
Madoniete Rasma: – Par to jau vēsta visās ziņās, līdz ar to jaunā gada iestāšanos arī pēc ķīniešu kalendāra nevar nepamanīt. Cerams, ka tas būs veiksmīgs. Pati pēc ķīniešu kalendāra esmu mērkaķītis.
Iluta no Jaunkalsnavas gala: – Es tam līdzi sekoju un zinu, ka sākas Tīģera gads. Gadam nav ne vainas, arī līdzcilvēki ir atsaucīgi; galvenais – vienīgi pašiem jābūt optimistiem. Pati esmu dzimusi Cūkas gadā.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
2.02.2022.