Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Varakļānos uzstāda pakomātu

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 17.01.2022.

Varakļānos uzstāda pakomātu
Burtu lielums

Cilvēki arvien vairāk iepērkas internetā, līdz ar to meklē ērtākas iespējas, kā saņemt sūtījumus, tāpat arī tos nosūtīt. Viens no veidiem – pakomāti.

Jau vairāk nekā gadu Varakļānu iedzīvotāji aktīvi darbojās, lai arī viņiem būtu savs pakomāts, un aizvadītajā nedēļā tas tika uzstādīts Pils ielā.
Jau iepriekš iedzīvotāji interesējās, vai būtu iespēja Varakļānos uzstādīt pakomātu, jo, lai nosūtītu vai saņemtu paciņas, bija jābrauc uz tuvākajiem pakomātiem Viļānos, Madonā vai Jēkabpilī.
– Iedzīvotāji bija neapmierināti, ka jāmēro tik tāls ceļš pēc paciņām. Arī es pats esmu braucis uz Viļāniem sūtīt un saņemt paciņas. Cilvēki pat kooperējās paciņu izņemšanā, ar vienu braucienu tika atvestas vairākiem paciņas uz Varakļāniem, – pastāsta Viktors Vilkaušs. – Interese par savu pakomātu bija jau krietnu laiku. Tika veikta aptauja, vai pakomāts ir nepieciešams un kur tam ērtāk būtu iespējams piekļūt. Runājām ar „Omniva Latvija", izteicām vēlmi, ka arī mums tas ir nepieciešams. Iedzīvotāji rakstīja vēstules „Omnivai" par nepieciešamību uzstādīt pakomātu. Uzsākot risināt „Omnivas" jautājumu, centos regulāri Varakļānu domubiedru grupā informēt par darbu virzības statusu. Vairākas reizes tika pārcelts uzstādīšanas termiņš saistībā ar piegāžu aizkavēšanos, ko ietekmē valstī un pasaulē notiekošais.
Pakomāts jau ir uzstādīts, un iedzīvotāji turpmāk var droši un ērti saņemt un nosūtīt paciņas.
– Prieks, ka kopīgiem spēkiem izdevās panākt labu rezultātu un pārliecināt „Omnivu", ka pakomāts Varakļānos vajadzīgs pēc iespējas ātrāk. Pakomāts jau darbojas, un cilvēki patiešām jau pirmajās dienā aktīvi sūta un saņem paciņas. „Omniva" uzstādījusi lielākas ietilpības pakomātu, kas nodrošina iespēju vairāk nosūtīt un saņemt, tomēr, ja būs nepieciešams, tiks uzstādīta papildsekcija. Par to gan pāragri runāt, šobrīd ir labi, ka vispār mums ir savs pakomāts, – norāda Viktors Vilkaušs.

18.01.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px