– Vai esat pamanījuši, ka Madonas novadā mainījies sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzējs vietējās nozīmes maršrutos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Anna no Lubānas: – Braukt ar autobusu sanāk diezgan reti, bet labi, ka tie iet. Autobusu satiksme ar Lubānas pusi mani apmierina, jo ir diezgan daudz reisu. Jaunos mikroautobusus arī esmu pamanījusi, bet pirmoreiz braukšu tagad.
Cesvainiete Ausma: – Ar jauno pārvadātāju pirmoreiz braukšu šodien. Biju nedaudz pārsteigta, ieraugot Madonas autoostā jaunos mikroautobusus. Uz autobusu satiksmi var paļauties. Sarunājot privāto mašīnu, gan var gadīties dažādas aizķeršanās.
Sarmīte no Degumniekiem: – Autobusu satiksmi izmantoju regulāri, bet jaunajā gadā ar jaunajiem autobusiem braucu pirmoreiz. Pazīstu arī ilggadējos šoferus, savukārt daži jaunie vēl nezina ceļu, bet tad mēs pastāstām, kurā līkumā jāpagriežas. Autobusu satiksme ar Degumniekiem ir laba, bet zvidzienieši gan sūdzas, ka varējis būt arī kāds reiss vairāk.
Jānis no Cēsīm: – Pats esmu autobusa šoferis. Kā esmu novērojis, autobusu satiksme daudziem joprojām ir ļoti svarīga. Ne jau visiem ir savas mašīnas, ar ko braukt. Pārsvarā ar autobusiem brauc veci cilvēki un skolēni.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
12.01.2022.