Multifunkcionālā centra „Logs" telpās 8. janvāra pēcpusdienā tikās pagasta seniori, lai pie karstas tējas tases baudītu kopābūšanu un muzikālu pārsteigumu, ko sarūpēja tautas nama „Kalnagravas" jauktais vokālais ansamblis „Rondo".
Jau iepriekš seniori ir aicināti uz tikšanās reizēm, un viņi labprāt arī izmanto šo iespēju. Šoreiz lieliskā atmosfērā tikai aizvadīta brīnišķīga pēcpusdiena.
– Sadarbībā ar tautas nama vadītāju Valdu Kļaviņu aicinājām seniorus uz 2022. gada ieskandināšanas pasākumu. Koncertu sniedza mūsu pašu jauktais vokālais ansamblis, un tas bija jaukām emocijām un prieka piepildīts. Pie tējas tases apspriedām aktualitātes, vēlmes, arī turpmāko sadarbību. Pasākumā multifunkcionālajā centrā viesojās arī Salatētis. Ierasts, ka senioriem katru gadu tika organizēta Jaungada balle, bet šogad, ņemot vērā situāciju valstī, balles nebija, aicinājām pie sevis. Katram paliekot savā sēdvietā, tika organizētas dažādas aktivitātes – sēžot izvingrojāmies, minējām mīklas, klausījāmies ticējumus. Pēcpusdiena tika aizvadīta jautri, – pastāsta Aiga Dzene, multifunkcionālā centra „Logs" vadītāja. – Seniorus regulāri aicinu uz šādām tikšanās reizēm, par ko tiek izrādīts prieks un interese. Apdomājām iespēju konkrētā laikā piedāvāt senioriem apmeklēt multifunkcionālo centru, lai savā pulkā varētu svinēt svētkus, nodoties savām aktivitātēm, tomēr viņiem vairāk patīk, ja pasākumi, tikšanās tiek organizētas īpaši viņiem. Līdz ar to biežāk būs pasākumi tieši senioriem. Jau ir aizvadītas vairākas tikšanās reizes, jāsaka, ka apmeklētāji pēc tam bija ļoti priecīgi un apmierināti. Pēc koncerta ikviens mājās devās pacilātā noskaņojumā.
12.01.2022.