Noslēgušās četru dienu Skiorientiering sacensības Somijā, kas pulcēja dalībniekus no Somijas, kā arī Baltijas valstīm, tostarp arī no Madonas.
Kā "Stars" jau rakstīja, no 6. līdz 9. janvārim Somijā notika pasaules reitinga ziemas orientēšanās sacensības, kur piedalījās arī izlases dalībnieki no Madonas BJSS/OK "Arona" – pieci sportisti un treneris Gunārs Ikaunieks.
Kā pastāstīja Gunārs Ikaunieks, ar spēcīgākajiem Somijas, Igaunijas un Lietuvas orientieristiem spēkiem mērojās Dāvis Vintišs, Ritvars Ļepeškins, Elīza Madsena, Anete Strauta un Jānis Baunis.
Ritvars Ļepeškins četrās dienās veikto distanču kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu, Anete Strauta pirmajā dienā sprintā ierindojās 3. vietā, četru dienu kopvērtējumā viņai 4. vieta. Elīza Madsena ceturtajā dienā izcīnīja 4. vietu (dažu sekunžu pietrūka līdz 3. vietai). Jānis Baunis elites grupā kopvērtējumā ierindojās 12. vietā.
Tās bija interesantas ziemas distances ar dažādiem apvidiem, ko varēja iepazīt katrā sacensību dienā.
Pēc divām nedēļām – 22. un 23. janvārī – paredzēts Latvijas čempionāts ziemas orientēšanās sportā Alūksnē.
12.01.2022.