ĒRGĻU apvienības pārvaldei no 1. janvāra mainīts darba laiks. Šobrīd pirmdienās darbdiena ilgst no pulksten 8 līdz 18, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, bet piektdienās – no pulksten 8 līdz 16. Pusdienas pārtraukums no pulksten 12 līdz 13. Savukārt pirmssvētku dienās darba laiks saīsināts par divām stundām.
– Pieskaņojām savas pārvaldes darba laiku Madonas novada centrālās administrācijas darba laikam, jo ikdienā bieži vien jutām to, ka nesakrīt pusdienas laiks, jo līdz šim mums pusdienas laiks sākās pusstundu vēlāk un līdz ar to arī beidzās pusstundu vēlāk, bet tas ļoti traucēja saziņu, ja kaut kas bija steidzami jānokārto. Tāpat mums garā diena, kurā strādājām līdz pulksten 18, bija trešdiena, centrālā administrācija līdz pulksten 18 strādā pirmdienās. Tāpēc mēs nolēmām pielāgoties novada administrācijas darba laikam – ja jau ejam uz šo vienoto sistēmu, tad arī darba laiks jāsaskaņo, – skaidro Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre. Savukārt jautāta, vai iedzīvotāji līdz šim izmantoja pagarināto darba laiku trešdienās līdz pulksten 18, pārvaldes vadītāja atzīst, ka vairāk to izmantoja tepat uz vietas dzīvojošie, bet pakalpojumu centros vai bijušajās pagasta pārvaldēs apmeklētāju īpaši neesot bijis. – Bet mēs jau tāpat nemākam uzreiz pulksten 17 nolikt malā pildspalvu un aiziet, – smaidot nosaka Elita Ūdre.
5.01.2022.