Ziemas sporta veidiem decembris šogad ir ļoti labvēlīgs, jo trasēs sasnidzis daudz sniega. Tuvojoties 2021. gada izskaņai, sacensības paredzētas slēpotājiem un biatlonistiem, bet tās tiek saistītas ar Lietuvas un Igaunijas čempionātiem.
Kā pastāstīja distanču slēpošanas treneris Dainis Vuškāns, 28. un 29. decembrī sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" notiks atklātais FIS Lietuvas čempionāts distanču slēpošanā, kas ir pārcelts no Lietuvas uz Madonu.
30. decembrī slēpošanas centrā Otepē norisināsies FIS Igaunijas čempionāts distanču slēpošanā, kur piedalīsies arī Madonas BJSS sportisti. Madonu pārstāvēs Kitija Auziņa, Lauris Kaparkalējs un Gustavs Sināts.
Savukārt Madonas BJSS jaunie biatlonisti 28. un 29. decembrī dosies uz Otepē, lai piedalītos Baltijas čempionātā biatlonā. Uz Igauniju dodas treneri Aira Bērziņa un Arnis Šmugais kopā ar audzēkņiem Keitu Patrīciju Kolnu, Valtu Vuškānu, Madaru Veckalniņu, Kasparu Krūmiņu, Rēziju Nagli, Madaru Žuku, Armandu Zālīti, Anci Upenieci un Undīni Lūsi.
Jaunajā gadā 9. janvārī sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" ieplānots Latvijas čempionāts biatlonā, 15. un 16. janvārī Madonā paredzēts Latvijas čempionāts distanču slēpošanā.
28.12.2021.