Nesen, 4. decembrī, līdz ar tumsas iestāšanos 64 komandas no visas Latvijas devās nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumā "Ērgļi".
Četrās stundās tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību bija jāatrod dienas laikā fotografēti kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Sniegotie un vietām aizputinātie ceļi neļāva komandām atrast pilnīgi visus kontrolpunktus.
Lūk, ko par braucienu raksta trešās vietas ieguvēji – komanda "Vietējie", kuras sastāvā bija īsteni Ērgļu patrioti: – Mums palīdzēja tas, ka bijām sadalījuši pienākumus katram dalībniekam, un lieliski jautrais komandas gars visa brauciena laikā. Komandas trumpis bija pieredzējis slideno ceļu braucējs un neaizstājams kartes speciālists, kā arī gudras meitenes un veiksme.
Šajā braucienā komandas ne tikai izklaidējās, bet arī piedalījās "Labo darbu" akcijā sadarbībā ar biedrību "Vecpiebalgas rūķi", iepriecinot ar Ziemassvētku dāvanām grūtībās nonākušās ģimenes. Paldies visiem dalībniekiem!
Braucienā "Ērgļi" uz goda pjedestāla kāpa uzreiz divas komandas no Madonas novada. Pirmajā vietā ierindojās komanda "OK Arona" (kapteinis G. Ikaunieks) no Madonas, bet trešajā vietā – komanda "Vietējie" (kapteinis R. Braķis).
Savukārt komanda "Štepselētāju atgriešanās" (kapteinis I. Bruņenieks), kas ieguva otro vietu, pārstāvēja Ņujorku. Apsveicam uzvarētājus!
Nākamais nakts brauciens notiks 2022. gada februārī Cesvaines-Lubānas apkārtnē.
INESE BIELE,
brauciena koordinatore
14.12.2021.