– Vai jūs esat jau pamanījuši Ziemassvētku noformējumu Madonā un savā dzīvesvietā? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Antonija: – Madonu esmu jau apstaigājusi, safotografējusi un skaistas bildes bērniem aizsūtījusi. Vēl gan neesmu redzējusi šogad izgreznoto egli Saieta laukumā, bet tā vienmēr ir bijusi skaista. Atceros, kā mazbērni, kad gāja bērnudārzā, teica: cik skaisti mūsu skaistulīte mirdz…
Māris no Vestienas pagasta: – Madona jau vienmēr svētkos ir skaisti saposta. Parasti tai cauri izbraucu un apskatos, kā Saieta laukums ir izgaismots, kas citviet jauns. Arī pašam eglīte ir gan mājās, gan ārā. Arī šogad tā būs. Elektrība gan ir sadārdzinājusies, bet tāpēc jau nevar liegt sev un citiem prieku.
Anita no Kalsnavas: – Uz Madonu svētku laikā vienmēr atbraucam un visu apskatāmies, jo vienmēr te ir ļoti skaisti. Arī paši mājās uz balkona iededzam gaismiņas, un tā darīsim arī šogad. Uz to, ka elektrība palikusi dārgāka, tik ļoti jau nevajadzētu iespringt. Vēl ir doma eglīti iestādīt pie mājas, lai Ziemassvētkos tā nebūtu jānes no meža.
Madoniete Liāna: – To, ka Madona pošas Ziemassvētkiem, var labi pamanīt. Ļoti skaisti, piemēram, ir Rīgas ielā. Protams, gaismiņas iededzam arī savā dzīvoklī, kādu akcentu svētkos taču vajag.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
8.12.2021.