Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai cilvēki nēsā atstarotājus?

Redakcija

Autors • 23.11.2021.

Burtu lielums

Kādi ir jūsu novērojumi – vai diennakts tumšajā laikā iedzīvotāji nēsā atstarotājus un vai arī jūs esat viņu vidū? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Pēteris: – Protams, ir ļoti labi, ja cilvēki izprot atstarotāju nozīmi un tos nēsā. Vislabākās ir atstarojošās vestes, it īpaši laukos, kur ceļi netiek apgaismoti. Tam jau katru rudeni pievērš uzmanību, bet cilvēku ar atstarotājiem diennakts tumšajā laikā varēja būt arī vairāk.

Madoniete Iveta: – Atstarotāji, protams, ir jānēsā, bet man grūti pateikt, cik daudzi to dara, jo pati diennakts tumšajā laikā parasti esmu mājās. Taču – ja izeju, tad izmantoju atstarotājus, kādi nu ir, īpašu uzmanību tam nepievēršu.

Dzintars no Lubānas: – Pagaidām, cik jau esmu tumsā braucis, nevienam gājējam atstarotājus neesmu redzējis. Vislabāk kādu plīvojošu atstarojošu elementu būtu piestiprināt aizmugurē, jo tādā gadījumā tie ir labi pamanāmi.

Madoniete Vija: – Protams, atstarotājiem ir liela nozīme. Tad šoferi gājējus var daudz ātrāk pamanīt. Taču, tā kā es tumsā daudz nestaigāju, uz mani tas tik ļoti neattiecas, bet, ja nu tomēr kādreiz šādā laikā izeju ārā, noteikti ap roku aplieku atstarotāju. Tagad gan vairāk iesaka izmantot tādus, kas zib, jo tie tumsā ir ļoti labi redzami.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

24.11.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px