Oktobris ir izsludināts par labo darbu mēnesi, kad ikviens tika aicināts izdarīt ko labu savā pagastā, pilsētā vai ģimenē.
Arī Vestienas jauniešu centrs vēlējās izdarīt savu labo dar-
bu – ziedot nepieciešamās preces Madonas dzīvnieku draugiem, lai Madonas un Madonas novada pamestajiem dzīvniekiem, kuri atrodas pagaidu mājās, tiktu kāds prieciņš.
– Oktobra beigās aicināju pagasta iedzīvotājus atbalstīt patversmi un ziedot kaķu un suņu sauso vai slapjo barību, sedziņas, dzīvnieku mantiņas. Tā kā man ļoti patīk dzīvnieki un lielai daļai jauniešu arī, izdomājām, ka palīdzība noderētu dzīvnieciņiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir šobrīd pie pagaidu saimniekiem. Manuprāt, ļoti svarīgi ir atbalstīt šīs organizācijas, lai krīzes situācijās būtu papildu iekrājumi, ar ko uzturēt dzīvniekus, – pastāstīja Betija Ļaudaka, Vestienas pagasta jauniešu iniciatīvu centra vadītāja. – Lai gan bijām plānojuši agrāk, tomēr 8. novembrī tika nodots ziedojums – pārtika dzīvnieku draugiem Madonā. Viens labais darbs paveikts, un šī noteikti nav pēdējā reize, kad šo skaisto darbiņu darām.
17.11.2021.