Madonas Valsts ģimnāzija lūgusi piešķirt finansējumu pilnvērtīga izglītības procesa nodrošināšanai – aprīkojuma iegādei fizikas, ķīmijas, dizaina un tehnoloģiju kabinetiem.
Uz deputāta Andreja Ceļapītera jautājumu, vai ar šī finansējuma piešķiršanu viss būs nosegts, lai ģimnāzija funkcionāli varētu strādāt, deputāte Valda Kļaviņa skaidroja, ka šis finansējums pārsvarā paredzēts tieši puišu tehnoloģiju apmācībai. – Lielākā problēma bija tā, ka iepriekš izmantoja Madonas pilsētas vidusskolas iekārtas tieši puišu tehnoloģiju apmācībai, šobrīd tas vairs nebūtu racionāli. Tādēļ tika atbalstīts finansējuma prasījums, – piebilda Valda Kļaviņa finanšu un attīstības komitejas 19. oktobra sēdē.
Domes ārkārtas sēdē attiecīgi tika nolemts piešķirt finansējumu 3808,15 eiro apmērā aprīkojuma iegādei fizikas, ķīmijas, dizaina un tehnoloģiju kabinetu aprīkojuma iegādei no budžetā nesadalītajiem paredzētajiem līdzekļiem.
16.11.2021.