Pašā vasaras viducī SIA „Norwex Baltic" aicināja līderus un konsultantus piedalīties akcijā „Labdarības iniciatīva". Lauma Kuba uzrunāja kopienas centra „Baltā ūdensroze" vadītāju Kristīnu Griboniku, un kopīgi tapa pieteikums.
– Šī, manuprāt, ir lieliska iespēja veikt kādu labu darbu. Kompānija konsultantiem piedāvāja iespēju uzrakstīt projektu, lai sniegtu atbalstu kādai organizācijai. Galvenais nosacījums – lai pieteikums saskan ar kompānijas vīziju, – pastāsta Lauma Kuba.
– Ir liels prieks, ka kompānija organizē šādas akcijas. Ne visi izrāda tik jauku žestu un palīdz tiem, kam tas patiešām nepieciešams. Šis aicinājums iesaistīties man iekrita sirdī, uzrunāju kopienas centru, jo jau iepriekš esam sadarbojušies, un vadītāja atsaucās. Kopīgi aizpildījām pieteikumu, un konferences laikā paziņoja, ka „Baltā ūdensroze" saņems dāvinājumu. Tas bija liels prieks, ka kopā mums ir izdevies. Kopienas centrs saņēma dažādas saimniecībā noderīgas lietas. Biedrība var turpināt klientiem mācīt iemaņas, piemēram, mazgāt logus, slaucīt putekļus. Mums tās varbūt ir ikdienišķas lietas, bet centra apmeklētājiem – jauna pieredze un prasmes. Pozitīvais ir tas, ka, strādājot ar šīm lupatiņām, nav jāizmanto ķīmija, pietiek ar tīru ūdeni. Tāpat šīs lietas ir ilgmūžīgas. Šis bija darbs no sirds uz sirdi. Manuprāt, šobrīd būtiski ir palīdzēt. Ja vien ir iespējams, aicinu iesaistīties. Mēs visi esam instrumenti Dieva rokās. Un varam kādam būt dvēseles aptieka. Man ir liels prieks būt daļai no kompānijas, kurai rūp apkārtējā vide un cilvēki.
Par dāvinājumu ir pateicīgi un priecājas kopienas centra darbinieki un apmeklētāji.
– Lai arī šis gads nav bijis viegls, tomēr mums kopienas centrā tas ir bijis ļoti pozitīvs, labs un novērtēts gads. Ieceres, ko esam plānojuši, esam īstenojuši. Darbs ir nesis augļus, un jūtamies novērtēti, – norāda kopienas centra vadītāja Kristīna Gribonika. – Lauma Kuba mūsu centram vienmēr ir bijusi liels atbalsts. Arī ierosme par dalību SIA „Norwex Baltic" akcijā nāca no viņas. Uzrakstījām pieteikumu un saņēmām dāvinājumu. Tas bija negaidīti, bet ļoti patīkami. Dāvinājums bija 200 eiro vērtībā, tas jau ir saņemts un aktīvi tiek izmantots. Tie ir dažādi līdzekļi, kurus paši saviem spēkiem diez vai iegādātos. Ikdienā tos aktīvi izmantojam. Iesaistām klientus uzkopšanas darbos, tā ir lieliska darba terapija, jaunu prasmju apguve. Ir gandarījums, ka mūsu pieteikums saskanēja ar kompānijas mērķiem. Dāvinājums mums ir ļoti vērtīgs un nozīmīgs, katru dienu kopā varam darboties un apgūt arī jaunas iemaņas.
16.11.2021.