Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Auto gatavība ziemai

Redakcija

Autors • 09.11.2021.

Burtu lielums

Vakarrīt lielākajā daļā Latvijas teritorijas apledojums apgrūtināja braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. – Vai arī Madonas pusē uz ceļiem bija jūtams, ka tuvojas ziema un beidzamais laiks mainīt riepas, kaut gan līdz noteiktajam termiņam – 1. decembrim – ir gandrīz trīs nedēļas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem šoferiem.

Kristīne no Lazdonas: – Tas ir jūtams. Šorīt mašīnai logi bija nedaudz aizsaluši, arī durvis grūtāk vērās, un mašīna, pirms doties ceļā, bija jāuzsilda. Tāpat ceļš bija nedaudz slidenāks. Taču ziemas riepas ar visiem šipiem ir jau uzliktas. Tomēr katru rītu ar bērniem jābrauc uz Madonu.

Inese no Viļāniem: – To tā īsti neizjutām. Braukšanas apstākļi, braucot uz Madonu, bija normāli. Tas varbūt tāpēc, ka mūsu auto ir aprīkots ar vissezonas riepām un, arī uznākot pirmajam salam, braukt var bez bažām.

Madonietis Gatis:
– Braukšanas apstākļi uz ceļiem šorīt bija normāli, nekādas problēmas tie nesagādāja. Arī riepas, gatavojoties ziemas sezonai, esmu nomainījis.

Māra no Cesvaines:
– Vēl jau nav ne vainas. Vienīgi mašīnai logi bija mazliet aizsaluši. Taču, protams, tuvākajā laikā riepas ir jānomaina. Bērni saviem auto tās ir jau uzlikuši.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

10.11.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px