– Kā jūs uzzināt jaunumus: abonējot preses izdevumus, skatoties televīziju, klausoties radio vai ziņas izlasot internetā? – turpinoties preses izdevumu abonēšanai nākamajam gadam, vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Lidija: – Preses izdevumus es neabonēju. Un arī radio neklausos, televīziju neskatos un jaunumus internetā nelasu. Man ir pašai galva uz pleciem, es pati domāju un izdaru secinājumus. Ir tik daudz sagrozītu ziņu, ka labāk tās nemaz nezināt.
Madoniete Kristīne: – Preses izdevumus abonējam reti. Pārsvarā jaunumus uzzinām, skatoties televīziju. Uzticamies TV3. Šajā kanālā skatāmies gan ziņas, gan citus raidījumus, kā, piemēram, „Nekā personīga"; savukārt LTV – „De facto". Pozitīvi vērtējam arī J. Dombura „Kas notiek Latvijā?" atgriešanos Latvijas Televīzijā.
Madonietis Valērijs: – Galvenais ziņu avots mūsu ģimenei ir televīzija, tāpat internets, kā, piemēram, „Apollo", „Delfi" u. c. Visvairāk skatāmies TV24, kur notiek asas diskusijas par dažādām aktuālām tēmām. No preses izdevumiem abonējam „Staru" un „Latvijas Avīzi".
Egita no Sarkaņiem: – Mūsu ģimenē abonē „Staru", lai zinātu, kas notiek Madonas reģionā. Tāpat jaunumus uzzinām internetā, televīzijā. Es vairāk skatos TV3 – gan ziņu raidījumus, gan „Bez tabu".
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
9.11.2021.