Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Vai jāpalielina stāvvietas platums?

Redakcija

Autors • 02.11.2021.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par nepieciešamību mainīt noteikto optimālo stāvvietas platumu (2,5 metri), to palielinot? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Igors: – Daudzviet stāvlaukumus vajadzētu nedaudz paplašināt, lai, atverot durvis, tās neatsistos pret blakus novietoto mašīnu. To bukšu jau ir ļoti daudz.

Dana no Mārcienas: – Tāda nepieciešamība patiešām ir. Manai mašīnai gan ir bīdāmās sānu durvis, līdz ar to, tās atverot, problēmas nerodas. Turpretī citiem ar veramām durvīm gadās visādi. Pagarināt gan vajadzētu nedaudz, lai būtiski nesamazinātos stāvlaukumu skaits, un to vajadzētu izvērtēt. Piemēram, te Madonā pie „Rimi" stāvlaukumu platums ir pietiekams.

Gunārs no Liezēres: – Šeit stāvlaukumā pie „Rimi" novietot mašīnu ir ērti, tāpat izgrozīties nav problēmu, bet citviet tāda nepieciešamība palielināt stāvlaukumu platumu ir.

Raivo no Bērzaunes pagasta: – Tas ir kā kurā laukumā. Te pie „Rimi" viss ir kārtībā: verot durvis, vietas pietiek, bet tā ir ne visur. Stāvlaukumos daudz jau atkarīgs no tā, kā šoferis noparkojas. Ir, kas mašīnu novieto tieši uz līnijas, un tas rada problēmas citiem iekāpjot un izkāpjot. Tam būtu jāpievērš uzmanība, bet ar stāvlaukumu platumu palielināšanu aizrauties nevajadzētu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

3.11.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px