Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Kādi sodi jāpiemēro par viltotiem “Covid-19” sertifikātiem?

Redakcija

Autors • 01.11.2021.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, par viltota sertifikāta iegādi būtu jāpiemēro bargi sodi, tai skaitā jāsoda ar reālu brīvības atņemšanu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Kaspars no Pļaviņām: – Tas varbūt tomēr būtu par bargu. Protams, kaut kādam sodam ir jābūt, atstāt bez ievērības un brīvā vaļā palaist gluži arī nevarētu, bet ne jau uzliekot reālu cietumsodu.

Madonietis Aleksandrs: – Tas ir ļoti slikti, ka ir cilvēki, kuri iegādājas viltotus sertifikātus, un mediķi, kas tos pārdod. Taču cietumsods, manuprāt, būtu tā kā par traku, bet kaut kāds naudas sods būtu jāuzliek, turklāt iesaistītajiem mediķiem tam būtu jābūt kādas 10 reizes lielākam.

Madoniete Beāte: – Sodam jābūt ļoti bargam, jo tas nav vienkāršs pārkāpums, bet gan noziegums. Kā vispār var līdz tam aizdomāties un iegādāties viltotu sertifikātu? Vismaz manī šāda rīcība raisa visniknāko noskaņojumu. Savukārt šajā procesā iesaistītajiem mediķiem tas nav piedodams, jo kā kaut ko tādu mediķis vispār var atļauties! Cietumā jāliek visi, kas tik noziedzīgi rīkojas gan pret mūsu valstī noteikto kārtību, gan likumiem, gan tautu.

Madonietis Antons: – Tie ir muļķi, kas tā rīkojas, un tas nav attaisnojami. Sodiem jābūt stingrākiem, bet uz to, vai tāpēc būtu jāliek cietumā, nemācēšu atbildēt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

2.11.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px