Ministru kabinets ārkārtējās situācijas rīkojumā noteica, ka no 21. oktobra līdz 15. novembrim ir aizliegti sporta pasākumi klātienē, reizē nosakot izņēmumus augstāka līmeņa sportam.
Neviena no Madonas basketbola komandām neatbilst šim izņēmumam.
Madonas BJSS basketbola treneris Agnis Beķeris apstiprina, ka Latvijas Basketbola savienības valde pieņēma lēmumu apturēt līdz 15. novembrim visas vietējā līmeņa sacensības un šajā posmā paredzētās spēles pārcelt uz vēlāku laiku.
Līdz ar to Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņā patlaban pauzi ietur BK "Madona"/BJSS, Latvijas Jaunatnes basketbola līgā – puišu komandas. 23. oktobrī Madonas sporta centrā bija paredzēts sabraukums, lai Madonas BJSS basketbolisti spēlētu pret Cēsu sporta skolas komandām.
BK "Madona/BJSS" komandai 27. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā bija paredzēta spēle ar Pafbet LAT-EST līgas komandu "VALMIERA GLASS VIA", kas tika atcelta. Nenotiks arī atbildes spēle Valmierā 3. novembrī.
Līdz ar valdības lēmumu apturēta arī Madonas BJSS basketbola un citu sporta veidu treniņu norise.
27.10.2021.