Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Domas par ikmēneša 20 eiro pabalstu vakcinētajiem senioriem

Redakcija

Autors • 25.10.2021.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par ikmēneša 20 eiro pabalstu vakcinētajiem senioriem, sākot no 60 gadu vecuma, sakarā ar elektroenerģijas resursu cenu sadārdzinājumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Baiba: – Esmu vienisprātis ar izlasīto internetā, proti, ka šāds pabalsts būtu jāmaksā visiem pensionāriem, ņemot vērā lielo elektrības cenu kāpumu. Tas būtu taisnīgāk.

Madoniete Elga: – Tas ir labs lēmums. Esmu vakcinējusies, un man ir sertifikāts, līdz ar to arī es šo pabalstu saņemšu. Pirmo „Moderna" poti pie ģimenes ārsta saņēmu jau maijā. Esmu potējusies arī pret gripu. Tomēr man ir jau pāri sešdesmit, bet slimību ir tik daudz, ka, lai sevi pasargātu, labāk potēties, ko iesaku darīt arī citiem. Diemžēl mūsu sabiedrība dalās – vieni potējas, turpretī citi domā, ka tas nav jādara.

Madonietis Dzintars: – Tas būtu ļoti jauki, ja šādi izpalīdzētu senioriem, jo daļai arī 20 eiro ir liela nauda. Katrā ziņā tas būtu labs žests no valdības puses, īpaši attiecībā uz tiem, kam ir tās mazās pensijas. Man pašam gan vēl ir jāvakcinējas. Nupat pieteicos un sestdien iešu saņemt poti.

Guntis no Ļaudonas: – Esmu par to dzirdējis, bet kas tas par atbalstu? Tas taču ir nieks, tāda lāpīšanās vien ir uz elektrības sadārdzinājuma fona.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

26.10.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px