CESVAINES apvienības pārvaldes bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar kultūras namu, gaidot valsts svētkus, ir izsludinājis radošu konkursu „Mīļš sveiciens, Latvija!".
– Konkursi tiek organizēti regulāri. Šoreiz vēlējāmies nedaudz pamainīt formātu un bērniem un jauniešiem piedāvājam darbus veikt dažādās tehnikās. Tāpat arī zīmējuma izmērs ir cits. Šoreiz tas ir pastkartes formāts, kas dalībniekiem uzliek pienākumu ievērot izmēru, līdz ar to darbiņš ir sarežģītāks, bet ļoti radošs. Sveicienu var veidot līdz pat 8. novembrim, to atnesot uz centriņu, iepriekš obligāti sazinoties. 10. novembrī tiks izlozēti pieci labāko darbu autori, kas saņems pārsteiguma balviņas, – pastāsta Inga Bekasova, bērnu un jauniešu centra vadītāja. – Iepriekšējā pieredze rāda, ka aktivitāte konkursos ir liela. Jācer, ka tā būs arī šoreiz. Darbiņus izliksim pie ziņojumu dēļiem Cesvainē, lai arī citi tos var aplūkot. Šādi darījām jau iepriekš, un esam novērojuši, ka cesvainiešiem ļoti patīk šāda iespēja. Arī paši bērni kopā ar draugiem un ģimenēm, dodoties pastaigās, var aplūkot konkursos iesūtītos darbiņus. Tie iepriecina cilvēkus, rada īpašu noskaņu Cesvaines noformējumā.
20.10.2021.