Noslēdzies "Saules kalna izaicinājums 2021", kas kļuvis jau tradicionāls. Šogad tas norisinājās jau 4. reizi.
Tas ir slēpotāju triatlons, kas 10. oktobrī norisinājās olimpiskā centra "Cēsis" bāzē Priekuļos. Dalībniekiem bija jāveic distance no biatlona šautuves līdz Saules kalna virsotnei trīs reizes – skrienot, slēpojot klasiskajā solī un slēpojot slidsolī, kur rezultāti distancēs tika summēti.
Starp labākajiem ierindojās arī Madonas BJSS audzēkņi, kā arī novada aktīvisti. S12 grupā zēniem uzvarēja Ginters Bērziņš, bet meitenēm visu goda pjedestālu aizņēma treneres Agneses Caunes audzēknes (Caune Team) no Madonas: 1. vietā – Alise Plāte, 2. vietā – Dārta Šķēle, 3. vietā – Luīze Miglone. S14 grupā uzvarēja Keita Patrīcija Kolna (Madonas BJSS), 2. vietā – Helēna Roštoka (Caune Team). S18 grupā uzvaru izcīnīja Madonas BJSS audzēkne Katrīna Bērziņa. Mūsu novadnieks Edgars Bernāns ("Sporta limonāde") ierindojās 1. vietā.
"Saules kalna izaicinājums 2021" tika aizvadīts lieliskos laikapstākļos. Atbalstītāji – Cēsu novada pašvaldība, Cēsu Olimpiskais centrs, Fischer, Eži, "Skrīveru saldumi", Vinnis, Livonia, Studio pica, Xmove – bija parūpējušies par lieliskām balvām.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.latloppet.lv.
20.10.2021.