Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai jūs sekojat jaunievēlēto novadu deputātu darbam?

Redakcija

Autors • 12.10.2021.

Burtu lielums

8. oktobrī apritēja 100 dienas, kopš uz pirmo sēdi sanāca jaunievēlētie pašvaldību deputāti. – Vai jūs sekojat jaunievēlēto novadu deputātu darbam? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Cesvainiete Baiba: – Man liekas, ka jaunievēlētie deputāti Madonā strādā diezgan konstruktīvi. Man gan labāk patiktu, ja būtu kā agrāk un Cesvaines novadā paši varētu lemt.

Madoniete Vija: – Vispār es tam līdzi sekoju. Jāskatās, kā būs turpmāk, vai jaunizveidotais lielais novads savstarpēji spēs sadarboties, kaut gan principā jau tas pats vecais Madonas rajons vien ir. Vēl tikai Varakļāni jāsagaida.

Madoniete Irina: – Es tam līdzi nesekoju, bet par dažiem lēmumiem, protams, esmu kursā. Pozitīvi vērtēju to, ka uz pašvaldības izpilddirektora amatu netika rīkots konkurss, bet to piedāvāja līdzšinējiem izpilddirektoriem. Tas ir pareizi, ka šos pienākumus uztic cilvēkam, kam ir pieredze un kurš pārzina šo darbu.

Tālivaldis no Murmastienes: – Visu šo laiku mana uzmanība tika veltīta Varakļānu novadam, kur vēlēšanas notika tikai 11. septembrī. Esmu priecīgs par iznākumu, to, ka no 15 deputātu vietām 13 ieguva tie, kas ir par Madonas novadu. Ļoti skaidri savu nostāju tauta vēlreiz parādīja arī aptaujā septembrī, jo no 900 anketām tikai 35 ir par Rēzeknes novadu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px