OŠUPES pagasta multifunkcionālais centrs „13. km" organizē velobraucienu, lai izkustētos, baudītu skaisto rudeni un lieliski pavadītu dienu jaukā kompānijā.
– 16. oktobrī jaunieši no Degumniekiem dosies uz Barkavu ekspedīcijā. Apskatīsimies Barkavas baznīcu, tālāk dosimies uz „Barkavas arodi Latraps", kur vērosim, kā tiek pieņemti graudi, skatīsimies, kā veic analīzes, un iepazīsimies ar uzņēmumu kopumā. Esam ieplānojuši pusdienu pauzi, un šoreiz tas būs pikniks. Pēc tam, guvuši jaunas zināšanas un lieliski pavadījuši laiku, dosimies mājās, – pastāsta Dace Kalniņa, multifunkcionālā centra „13. km" vadītāja. – Savukārt 23. oktobrī paredzēta viktorīnas pēcpusdiena. Jaunieši atbildēs uz dažādiem jautājumiem, pildīs uzdevumus. Labākajiem – pārsteiguma balvas. Centrā norisinās arī ikdienas aktivitātes, protams, ņemot vērā visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Jaunieši centru var apmeklēt tikai ar negatīvu „Covid-19" testu un sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērni un jaunieši gan labprāt laiku pavada centrā, gan aktīvi dodas dabā. Šobrīd laikapstākļi ir labvēlīgi un var baudīt zelta rudeni. Ļoti iecienīta ir velobraukšana, riteņi ir pieejami centrā un tiek arī izmantoti. Joprojām norit projekts „Ejam kopā". Tā ietvaros dodamies uz Barkavu, kur kopā ar citiem bērniem un jauniešiem gūstam jaunu pieredzi un zināšanas. Vairākas aktivitātes jau ir norisinājušās, tostarp kanisterapija un tikšanās ar rakstnieku Valdi Rūmnieku. Tikšanās laikā dzērām zīļu kafiju un radām iedvesmu arī paši tādu pagatavot. Process bija interesants, jo lasījām zīles, žāvējām, gatavojām. Guvām jaunu pieredzi un zināšanas, kā pagatavot gardu zīļu kafiju.
08.10.2021.