Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Viedokļi par Kartupeļu svētkiem

Redakcija

Autors • 27.09.2021.

Burtu lielums

Vai, jūsu skatījumā, tradicionālie Kartupeļu svētki Madonā ir izdevušies? – rudens gadatirgus norises dienā jautājām Saieta laukumā sastaptajiem cilvēkiem.

Ausma no Odzienas:
– Uz tirgu braucām speciāli, lai izrautos no ikdienas, kad daudzviet nekas nenotiek, bet te Madonā šodien ir dzīvība un liela rosība. Vēl nezinu, ko konkrēti pirksim, bet mājās tukšā nebrauksim.

Igors no Praulienas pagasta: – Prieks, ka kaut kas tāds atkal notiek. Ļoti daudz cilvēku, daudz tirgotāju, piedāvājums ir plašs. Kartupeļu svētki Madonā taču ir tik jauka tradīcija. Kartupeļus gan esam paši izaudzējuši. Papildu darbu šovasar sagādāja Kolorādo vaboles, bet raža ir pietiekami laba, pašiem pietiks un būs, ko pavasarī iestādīt.

Madoniete Tamāra: – Tirgus patiešām ir ļoti plašs. Ko un pie kā pirkt – ir liela izvēle. Mani gan vairāk interesē rudens puķes, un arī tās var nopirkt, kādas vien sirds vēlas. Priecājos, ka tradicionālais rudens gadatirgus Madonā notiek arī šajā laikā.

Pēteris no Mārcienas: – Tirgū esmu tikko ienācis, bet te ir tik daudz, ko pirkt, ka esmu jau iegādājies ķiplokus, arī eļļas pudele ir somā, tāpat kombinezons rudens darbiem. Katrā ziņā pirkumi tikai sākušies. Vienīgi kartupeļus nepirkšu, jo tie izauguši pašiem. Esmu dzirdējis, ka daudziem kartupeļi šogad nav padevušies, bet mums raža ir laba.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

28.09.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px