BK „Madona"/BJSS beigusi sastāva komplektāciju un gatavojas jaunajai sezonai.
9. septembrī viesojāmies Ogrē, kur pārbaudes spēli aizvadījām pret LBL2 komandu „BS Ogre". Spēle izvērtās ļoti interesanta, jo pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu
77 : 77. Arī pirmais papildlaiks beidzās neizšķirti 90 : 90, taču otrajā papildlaikā Ogres basketbolisti izcīnīja panākumu ar 106 : 101 (E. Lazdups 15, A. Škute 15, M. Kalniņš 14, J. Dumburs 14, J. Mednis 10, K. Liberts 10, M. Liberts 9, R. Ozolnieks 6,
T. Holsts 6, R. Zemītis 1 punkts).
11. un 12. septembrī piedalījāmies turnīrā Tartu. Pagājušajā gadā šajā turnīrā izcīnījām 3. vietu, tāpēc braucām arī šogad.
11. septembrī pusfinālā izcīnīta traka uzvara pret Tartu „Kalev/Estiko" (74 : 73). Spēles gaitā 4 reizes bijām iedzinējos ar vairāk nekā 10 punktu starpību. Pēdējā pakaļdzīšanās izdevās. Labu sadarbību demonstrēja T. Kohanovs, kas uz 3 punktu metienu līnijas atrada M. Libertu, kas savukārt realizēja tālmetienu. Pretinieki vēl izspēlēja savu kombināciju, bet nesekmīgi.
12. septembrī finālspēlē pārspējām pagājušā gada uzvarētājus „Terminal Oil/Tartu Ülikool" ar
87 : 83. Par vērtīgāko komandas spēlētāju turnīrā tika atzīts M. Liberts.
19. septembrī aizvadīta pēdējā pārbaudes spēle Gulbenē pret vietējo „Buki" komandu. Arī šajā spēlē bija vairākas vadības maiņas, taču pašu spēles galotni labāk nospēlēja gulbenieši un izcīnīja uzvaru ar 84 : 82 (M. Kalniņš 23, J. Dumburs 16,
E. Skuja 16, J. Mednis 11, R. Ozolnieks 8, R. Zemītis 3, O. Krūmiņš 2, T. Holsts 2, J. Juška 1 punkts).
22. septembrī BK „Madona"/BJSS startēs Latvijas kausa izcīņā 1. kārtā, tiekoties ar RSU/VEF Rīga komandu, bet atbildes spēle – jau 24. septembrī Madonas pilsētas sporta centrā.
Aicinām atbalstītājus, līdzjutējus un fanus atbalstīt komandu Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas spēlē Madonā! Ieeja bez maksas, bet jāuzrāda „Covid-19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.
22.09.2021.