18. un 25. septembris futbola klubam „Madona/KVARCS" būs ļoti nozīmīgi datumi, jo šajās dienās tam jāpiedalās ZAFL čempionāta atlikušajās divās spēlēs. Tās būs izšķirīgas, jo futbola klubs cīnīsies ne tikai par medaļām, bet arī par 1. vietu.
– Grūti prognozēt, kā mums veiksies šajās sacensībās – viss atkarīgs no tā, kā puiši nospēlēs. Piemēram, izbraukuma spēlē Varakļānos uzvarējām ar 2 : 0, turpretī citā izbraukuma spēlē Varakļānos zaudējām pretiniekiem ar 0 : 3. Jācer, ka dzimtā puse un tas, ka spēlēsim savās mājās, palīdzēs gūt uzvaru. Spēles notiks Madonas stadionā – 18.
septembrī pulksten 14 spēlēsim pret Varakļānu komandu, savukārt 25. septembrī pulksten 17 – pret sporta klubu „Latgols"/Ludza. Aicinu ikvienu līdzjutēju nākt un atbalstīt savu komandu, jo spēlētājiem tas ir ļoti svarīgi. Arī līdzjutēju atbalsts var palīdzēt gūt uzvaru, – aicina komandas „Madona/KVARCS" pārstāve Anna Ikauniece.
Jautāta par to, kā komandai kopumā izdevusies šī sezona, Anna Ikauniece atbild – daudz ko ir izjaucis kovids. Pērn rudenī komanda sākusi spēlēt čempionātā, bet divas spēles nebija iespējams aizvadīt. Arī tagad bažas raisa pavēlu ieliktie spēļu datumi, bet netiek zaudēta cerība, ka abas spēles norisināsies, kā iecerēts.
17.09.2021.