Arī šoruden „Stara" abonentiem laikraksta redakcija kopīgi ar biteniekiem organizē tradicionālo „Medus loteriju", kas notiks 13. oktobrī.
Bitenieki kā vienmēr bija atsaucīgi loterijai, atzīstot, ka šis ir labs medus gads, lai gan no pavasara tā nerādījies. Saldās balvas – pavisam 29 – šogad gādājuši 11 bitenieki: Tālivaldis Sprūdžs (Murmastienes pagasta „Pļaviņas"), cesvainieši Jānis Puriņš, Artūrs Puriņš un Vilnis Špats, Sigita Stafecka no Sarkaņu pagasta „Kalna Maruškām", Edgars Kramfts (Bērzaunes pagasta „Rutuli"), madonietis Vilnis Burka, Viktorija Gražule no Aronas pagasta, Andrejs Lazdiņš no Barkavas pagasta „Lāčkalniem", Andis Knāķis (zemnieku saimniecība „Prauli") un Andrejs Briedis no Mētrienas pagasta „Priežukalna".
Par loterijas dalībnieku var kļūt ikviens, kurš abonējis „Staru" vismaz 3 mēnešiem un no laikraksta izgriezto un aizpildīto loterijas dalībnieka anketu (skat. 14. lpp.) atsūtījis vai atnesis uz „Stara" redakciju līdz 11. oktobrim (pasta zīmogs). Loterijā var piedalīties arī estara abonenti.
Piedalies loterijā un atceries, ka tautas medicīna apgalvo – tuvojoties ziemai, medus palīdz nostiprināt imunitāti un turēties pretī vīrusiem, bet stipra veselība ir galvenā lieta, kas nepieciešama mums visiem!
Loterijas atļauja Nr. 6992.
17.09.2021.