Latvijas 3 × 3 basketbola līgas „Top Gun" ceturtais posms notika 28. augustā Jelgavas Pasta salā.
„Top Gun" otrā sezona aizsākās ar turnīriem Ventspilī, Ogrē un Kandavā, bet 4. posms norisinājās Jelgavā.
Šajā posmā „BK 3 × 3 Madona" sastāvā spēlēja Ivars Ikstens, Jānis Mednis, Miks Kalniņš, Edijs Skuja. Apakšgrupas spēlēs izcīnīta uzvara pār VEF BA Valkā ar rezultātu
20 : 19, uzvara pār Valkas Sporta klasi ar 22 : 12, bet zaudējums
3 × 3 Jelgava komandai (šī posma uzvarētāja) ar rezultātu 17 : 22.
„BK 3 × 3 Madona" vēlāk izcīnīja uzvaru 1/4 finālā spēlē pret "Jaunpils/Bauerfeind" (21 : 19).
Ļoti emocionālajā pusfinālā, tiekoties abām Jelgavas komandām, „3 × 3 Jelgava" ar rezultātu 21 : 15 uzvarēja „BK Jelgava" (Uldis Feldmanis, Andris Justovičs, Kristaps Pļavnieks, Valdis Miķelsons). Otrajā pusfināla pārī „Mārupe/Bauerfeind" ar 21 : 14 uzveica „BK 3 × 3 Madona", bet ar to pietika, lai „BK 3 × 3 Madona" šajā posmā izcīnītu 3. vietu. Atgādinu, ka 2. posmā Ogrē komanda „BK 3 × 3 Madona" ar Zigmāru Raimo priekšgalā izcīnīja 2. vietu.
„Top Gun" otrās sezonas ceturtajā posmā pirmo vietu izcīnīja
„3 × 3 Jelgava", kas finālā ar 21 : 19 pārspēja „Mārupi/Bauerfeind" un saņēma 500 eiro naudas prēmiju. Par sacensību vērtīgāko spēlētāju tika nosaukts uzvarētāju uzbrukuma līderis Armands Ginters.
No madoniešiem šajā posmā piecās spēlēs rezultatīvākais bija Miks Kalniņš ar gūtajiem 30 punktiem, Edijs Skuja (22 p.), Jānis Mednis (22 p.) un saspēles veidotājs Ivars Ikstens (20 p.).
Šajā posmā komandai nevarēja palīdzēt Jurģis Eglītis, kas Latvijas U-16 (2005. g. dz.) izlases sastāvā kā fizioterapeits devās uz FIBA Challenger turnīru Sofijā, kur izlases puiši zaudēja Vācijas (45 : 59), Horvātijas (58 : 69) un Polijas kadetiem (69 : 79), bet uzvarēja Bulgārijas komandu (72 : 65), finišējot 4. vietā.
„Top Gun" tūres 6. posms notika Ādažos (4. un 5. septembrī), nākamais būs Mārupē (11. un 12. septembrī), finālcīņas aizvadot Rīgā, „Akropolē" (25. un 26. septembrī).
AGNIS BEĶERIS,
treneris
8.09.2021.