Šonedēļ Madonā, Augu ielā, tiek uzstādīts konteiners tekstilizstrādājumiem (lietotajam apģērbam, apaviem, mājas tekstilam), tāpat būs iespējams nodot nolietotās riepas. – Kā vērtējat šādas jaunas iespējas? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Mārīte no Madonas: – Tas ir tikai apsveicami. Līdz šim kaut ko no lietotā apģērba esmu ziedojusi baznīcas drēbju kamerai, kaut ko izmetusi atkritumu konteinerā. Bet ir tādas lietas, kuras varbūt kādam vēl ļoti noderīgas. Kaut vai lietotas segas suņu, kaķu patversmei. Bet tā vienkārši izmest ārā arī žēl. Un tad tā krājas – sak', varbūt vēl noderēs.
Ilze no Varakļāniem: – Neesmu madoniete, taču šādu iespēju vērtēju atzīstami. Laba iespēja. Arī drēbēm otra dzīve tiek dota.
Līga no Saikavas: – Ļoti laba iespēja. Daudz ir tādu lietu, kas ir sakrājušās. Šad tad kādam kaut ko atdodu. Kas vienam varbūt neder, citam noder tīri labi. Īpaši bērniem, es domāju. Viņi tik ātri izaug, un ja viss jāpērk…
Ivars no Mētrienas: – Līdz šim riepas krājas kaudzē gar šķūņa malu. Pa gadiem jau sakrājies diezgan daudz. Nevedīs taču uz mežu, kā dažs labs neapdomīgi rīkojas. Nu ar apģērbiem ir tā – kad nonēsājas, tad – ugunskurā. Riepas gan nededzinām. Katrā ziņā šī ir laba iespēja.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
7.09.2021.