21. un 22. augustā Alūksnē ziemas sporta centrā "Mežinieki" norisinājās Latvijas čempionāta biatlonā 2. kārtas sacensības.
Otrās kārtas sacensībās piedalījās Madonas BJSS biatlonisti, sacenšoties ar Alūksnes BJSS, Daugavpils ISVS, Cēsu PSS, Talsu novada SS audzēkņiem.
Pirmajā sacensību dienā distance bija jāveic ar rolleriem, otrajā – skrienot krosu.
B grupā Madarai Veckalniņai – 1. vieta sacensībās ar masu startu un skrienot krosu, 2. vieta – individuālajā distancē.
C grupā zelta medaļa tika Keitai Patrīcijai Kolnai un Armandam Zālītim krosa distancē ar masu startu, Keitai – 2. vieta pirmās dienas sacensībās. Ernestam Plotkam –
2. vieta, Kasparam Krūmiņam – 3. vieta vasaras biatlona krosa sacensībās ar masu startu.
A grupā abās sacensību dienās piedalījās Raivis Vosels, iegūstot 4. vietu. Piedalījās un spēkus pārbaudīja arī Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkņi Bruno Bīrītis, Ance Upeniece, Undīne Lūse, Alekss Škaļikovs, Aleksis Plotka, Edvīns Ļitvins, kā arī ļoti kupls bija dalībnieku skaits jaunākajā – D – grupā, kas sāk iepazīt biatlonu, skrienot krosu.
Biatlona saime tika uzņemta "Mežiniekos" sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību Latvijas Sporta federāciju padomes projekta "Biatlons aizrauj" ietvaros.
Latvijas Biatlona federācija izsaka pateicību Viļņa Veļķera tiesnešu brigādei, noorganizējot Latvijas čempionātu, sportistiem un viņu treneriem – par izturību svētdienas lietainajos laikapstākļos.
Latvijas čempionāta 3. kārtas sacensības vasaras biatlonā ieplānotas 18. un 19. septembrī sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
1.09.2021.