Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Steidz izmantot vasaras iespējas

ZANE BIKOVSKA

Autors • 24.08.2021.

Burtu lielums

Kamēr kalendārs vēl liecina par to, ka turpinās vasara, noteikti jāpaspēj izbaudīt tās piedāvātos labumus un jābauda atpūtas iespējas svaigā gaisā. Kultūras un atpūtas aktivitāšu piedāvājums gada siltajā laikā ir pietiekami plašs, lai no tā sev interesējošo varētu rast ikviens. Degumniekos augusta otrajā piektdienā izskanēja mīlestības koncerts, savukārt šosestdien notiks pašiem mazākajiem veltīta muzikāla izrāde.

– 13. augustā pulksten 19 pie Degumnieku tautas nama notika koncerts „Mīlestības ceļš", kurā uzstājās duets, skatuves pāris Ilona un Igors. Koncerts izvērtās ļoti sirsnīgs un mīļš, apmeklētājiem patika. Parasti šādus pasākumus apmeklē aptuveni divdesmit cilvēku, un līdzīgi bija arī šoreiz. Ilona un Igors uzstājās gan ar savām dziesmām, gan citu komponistu radītiem skaņdarbiem. Viņi darbojas arī citās muzikālajās apvienībās, muzicē ne tikai šajā duetā. Ļoti jauki no Ilonas puses bija bērnu iesaistīšana dziedāšanas procesā. Koncertu apmeklēja arī bērniņi, un Ilona viņiem par prieku nodziedāja dažas dziesmas. Parasti jau skatuves mākslinieki īpaši nepievērš bērniem uzmanību, bet Ilonas žests bija ļoti jauks, – priecīgi par koncertu izsakās Degumnieku tautas nama vadītāja Ilze Melngaile.
Viņa smaidot piemetina – mērķis šī koncerta rīkošanai bijis vēl pagūt izbaudīt vasaras sniegtās iespējas un baudīt kultūras norises brīvā dabā, jo grūti šobrīd esot pateikt, kādas izmaiņas nesīs rudens. Tāpat daudzi ir noilgojušies pēc siltuma un jauka laika, un, kamēr vien laikapstākļi ļauj, ir jārīko pasākumi svaigā gaisā.
– Kamēr vēl ir vasara, 28. augustā arī pie Degumnieku tautas nama notiks bērniem veltīta muzikāla izrāde „Ku-kū, eju meklēt!". Bērni varēs līdzdarboties šajā izrādē un kopīgi meklēt bērnības smaržu un garšu kopā ar Odziņām no aģentūras „Olee". Izrādes sākums pulksten 16, tā būs bez maksas, un visi ir laipni lūgti, – pavēsta Ilze Melngaile.
Sadarbību ar aģentūru „Olee" Degumnieku tautas nama vadītāja vērtē ļoti pozitīvi un sniedz tikai labas atsauksmes.
– Aģentūrā darbojas divas meitenes, viena no viņām ir Santa Sāre-Gerža. Varu par meitenēm teikt tikai labus vārdus – viņas ir atraktīvas, muzikālas, ļoti aktīvas, viņu rīkotās aktivitātes allaž ir labi pārdomātas. Meitenes vienmēr skaisti un interesanti vada pasākumus. Pirms dažiem gadiem „Olee" vadīja Lieldienu aktivitātes, bet Santa pie mums ir ciemojusies ar „Dzintaraino pasaku". Bērniem vienmēr patīk, ja „Olee" pie mums viesojas, – atzinīgi izsakās Ilze Melngaile.

25.08.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px