Rudenī Latvijas Televīzijā plāno sākt demonstrēt žurnālista Jāņa Dombura veidotu iknedēļas raidījumu „Kas notiek Latvijā?", līdzīgi, kā tas jau bija no 2001. līdz 2011. gadam. – Kādas ir jūsu domas par populārā žurnālista Jāņa Dombura iespējamo atgriešanos LTV1? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Andris no Murmastienes pagasta: – Es atceros – tāds raidījums patiešām Latvijas Televīzijā reiz jau bija. Ja to atkal demons-trēs, tas tikai bagātinās LTV saturu un piesaistīs skatītājus.
Inese no Vecpiebalgas:– Televīziju es vispār neskatos, bet par Jāņa Dombura iespējamo atgriešanos LTV1 esmu lasījusi internetā. Manuprāt, tas būs interesants raidījums un saistīs skatītāju uzmanību. Jānis Domburs jau ir ļoti pazīstams žurnālists, kas nevairās no asām tēmām un politiķiem uzdod arī neērtus jautājumus, kuri interesē sabiedrību.
Ivars no Rankas: – Televīzija joprojām ir svarīgs informācijas avots ļoti daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Turklāt tādu žurnālistu kā Jānis Domburs vadītie asie diskusiju raidījumi vēl vairāk palielinās skatītāju loku.
Linards no Sāvienas: – Tā ir ļoti laba ziņa. Es skatos Latvijas Televīziju, un Jāņa Dombura raidījums „Kas notiek Latvijā?" noteikti būs no tiem, kam regulāri sekošu līdzi. Lai tikai LTV vadībai izdotos vienoties ar pazīstamo žurnālistu un šī iecere īstenotos!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
DĀVIS VECKALNIŅŠ
4.08.2021.