Šodien, 4. augustā, turpināsim svinēt 24. Latviešu mūzikas svētkus.
Madonas kultūras namā pulksten 20.30 notiks sitaminstrumentu ansambļa „Perpetuum Ritmico" koncerts. Mikus Bāliņa, Elvija Endeļa, Guntara Freiberga un Ernesta Mediņa sniegumā dzirdēsim mūziku, ko radījuši komponisti Madara Pētersone, Arturs Maskats, Uģis Prauliņš.
5. augustā pulksten 20.30 Madonas mūzikas skolā novērtēsim Baltijas jauno skaņražu meistarklasēs radītos darbus līdzās kompozīcijas meistaru Andra Dzenīša un Kristapa Pētersona opusiem. Uz skatuves kāps sitaminstrumentālists Edgars Vaivods, ģitārists Artūrs Gailis, saksofonists Arvīds Kazlausks, trombonists Artūrs Hrustaļovs, altists Pēteris Trasuns, kontrabasists Oskars Bokanovs, pianisti Ēvalds Lazarevičs un Rihards Plešanovs.
4.08.2021.