Madonas novada pašvaldības dome šā gada 20. aprīlī nolēma slēgt deleģēšanas līgumu ar nodibinājumu „Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centrs" par sociālā atbalsta un rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanu Madonas novadā.
20. jūlija komitejas sēdē izskanēja informācija, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sniedza Madonas novada pašvaldībai atzinumu, aicinot novērst nepilnības deleģēšanas līgumā. Pašvaldība veica labojumus un ministrijai atkārtoti nosūtīja deleģējuma līgumu. Līgums abpusēji tika parakstīts 22. jūnijā, taču nodibinājums sociālos pakalpojumus sniedza jau no 1. jūnija, kā sākotnēji bija paredzēts.
Madonas novada pašvaldības dome vienbalsīgi nolēma samaksāt nodibinājumam „Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centrs" pēc saņemtā rēķina par sniegtajiem sociālā atbalsta un rehabilitācijas pakalpojumiem laika periodā no 1. līdz 22. jūnijam.
3.08.2021.