Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pirmais koncerts telpā pēc ilgas pauzes

ZANE BIKOVSKA

Autors • 19.07.2021.

Burtu lielums

CESVAINĒ nākamajā piektdienā – 30. jūlijā – pulksten 20 skanēs koncertprogramma „Zeme. Cilvēks. Debesis", ko rīko Cesvaines apvienības pārvalde, sadarbojoties ar kamerkori „MoonBeams".

– Koncerts notiks Cesvaines luterāņu baznīcā, kas ir lielākā lauku baznīca Latvijā. Tā celta 1500 cilvēkiem, bet koncerta ietvaros dievnamu varēs apmeklēt tikai 200, vietu skaits ir ierobežots. Man ir liels prieks, ka tāds pasākums pēc ilgāka laika posma atkal var notikt. Mums būs arī sava veida pirmā pieredze, jo koncerta apmeklētājiem nāksies uzrādīt savus QR kodus, lai mēs varētu pārliecināties par vakcinēšanās sertifikātu derīgumu. Es uzskatu, ka dievnams ir īstā vieta, kur ļaudīm pulcēties šajos pārmaiņu laikos, – stāsta Cesvaines kultūras nama vadītāja Kristīne Aumele.
Koncertā piedalīsies jau minētais kamerkoris „MoonBeams", ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja, koklētāja Zane Sniķere, flautiste Maija Kļaviņa, perkusionists Rihards Lapiņš, solisti Inese Romancāne (soprāns) un Jēkabs Bernāts (tenors). Programmas ietvaros skanēs vairāku tautā iemīļotu komponistu skaņdarbi. Koncertu atbalsta Emīla Dārziņa biedrība un Cesvaines kultūras nams.

20.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px