Jūlija domes ārkārtas sēdē tika skatīts jautājums par Madonas novada pašvaldības domes pastāvīgām komisijām.
Pašvaldības izpilddirektora p. i. Āris Vilšķērsts skaidroja: – Katrā no līdzšinējām pašvaldībām bija vairākas komisijas, kuru izveidošana bija ar likumu noteikta, kuras izskatīja dažādus jautājumus un sagatavoja lēmumprojektus domes sēdēm. Tīri praktiski šobrīd nav iespējas uzreiz izveidot komisijas, bet iespējami drīzā laikā tas ir jādara. Tādēļ šobrīd ir priekšlikums – līdz jaunu komisiju izveidošanas brīdim darbojas esošās komisijas, kas bija katrā novadā. Atsevišķs punkts ir par iepirkumu komisiju, kas ir ļoti būtiski. Tas paredz, ka uzsāktās iepirkumu procedūras pabeidz līdzšinējās iepirkumu komisijas. Savukārt līgumsaistības tālāk pārņem jaunais novads. Trešais punkts ir par vēlēšanu komisiju, jo tā, kas darbojās līdz novada vēlēšanām, savu darbību izbeidz un jaunajai domei jāievēlē jauna.
Madonas novada pašvaldības domes deputāti vienbalsīgi apstiprināja sagatavoto lēmumprojektu.
14.07.2021.